Instagram’da Nasıl Popüler Olunur?

İnstagram’da Nasıl Popüler Olunur?


İnstagram kullanıcıların çoğu instagram’da popüler olmak ve İnstagram’dan para kazanmak istemişlerdir. İnstagram’da popüler olmak aslında kolay fakat uzun bir süreç ve emek gerektiren bir eylemdir. Eğer istikrarlı ve düzenli olursanız mutlaka popüler olursunuz. İnstagram’da popüler olduktan sonra siz de İnstagram üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere instagram’da nasıl popüler olursunuz onları anlatacağız. 


İlk önce İnstagram üzerinde ne tür fotoğraflar paylaşacaksınız onu belirlemelisiniz. Böylelikle nasıl bir adım atacağınızı görmüş olursunuz. Seçtiğiniz konuda gönderiler paylaşarak ilk hayranlarınıza hitap edin. Belirtmek gerekir ki manzara fotoğrafları her zaman bir adım öndedir.
İnstagram kullanıcı adınızı kısa ve akılda kalıcı tutmak, İnstagramda popüler olmanız için en önemli adımlardan birisidir. Adınızı kısa tutarsanız, takipçilerinizin sizi bulması ve akılda kalıcığınız kolaylaşır.


Gönderi konunuzu belirledikten sonra diğer önemli husus da kameranızdır. İnstagram serüveninizin başlarında fotoğrafları kaliteli çeken bir kamera işinizi görecektir. Çektiğiniz fotoğrafları daha sonra edit programları ile editleyip instagram’da paylaşabilirsiniz.
Paylaşımlarınızı ne sıklıkla ve hangi aralıklarla yapacağınızı programlamak sizin için iyi olacaktır. Çünkü sizi takip edecek olan insanlar sizin paylaşım yapma sıklığınıza bakabilir. Düzenli aralıklarla paylaşım yapmak sizi bir adım öne çıkaraktır ve hayranlarınızın gözünde yükseleceksiniz.


Paylaştığınız fotoğrafların altına o fotoğraflarla ilgili hashtagleri mutlaka kullanın. Burada önemli olan nokta, en fazla 6 adet Hashtag kullanın ki İnstagram sizin gönderinizi spam olarak algılamasın. Ayrıca fotoğrafınızın konusu dışında etiket kullanmamaya çalışın.


Diğer sosyal medya hesaplarınızdan fotoğraflarınızı paylaşın. Gönderilerinizi ne kadar çok diğer sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız etkileşimleriniz o kadar çok artar ve takipçileriniz yükselmeye başlar. Diğer sosyal medya platformlarını mutlaka kullanın.


İnstagramda popüler olmanın en etkili yollarından birisi de takipçi ve beğeni satın almaktır. Takipçi ve beğeni satın alarak kısa yoldan ve fazla uğraşmadan popüler olabilirsiniz. Sitemizde bulunan İnstagram takipçi satın al hizmeti ile gerçek takipçileriniz hesabınıza yüklenir ve etkileşime girmiş olursunuz. Beğeni de satın alarak gönderilerinizin beğenilmesini sağlarsınız ve böylece gönderileriniz keşfet kısmına düşer. Keşfete düzen gönderileriniz sizlere takipçi ve beğeni olarak geri döner.